TURČIANSKE TEPLICE

Turčianske Teplice kúpele so stáročnou históriou vyhľadávalo množstvo významných osobností, králi aj cisári. O turčianskej termálnej vode písali vedci i učenci. Dnes sú kúpele ideálnym miestom na relaxáciu, celkovú regeneráciu a liečbu. Z ponuky liečebných či relaxačných procedúr a terapií vyberú odborníci každému to najlepšie. K nerušenému pobytu prispejú aj pekne zariadené pohodlné izby, chutné zdravé jedlá, špeciálne diéty podľa odporúčania diétnych sestier a rady odborníkov na wellness. V kúpeľoch Turčianske Teplice sa nachádza nádherný kúpeľný park s množstvom vzácnych stromov, rastlín a vtákov poskytuje ideálne miesto na prechádzky a meditácie. Panenská príroda malebného Turca ponúka športové vyžitie v každom ročnom období.

Turčianske Teplice kúpele sú ideálnym miestom na relaxáciu, celkovú regeneráciu a liečbu. Z ponuky liečebných či relaxačných procedúr a terapií vyberú odborníci každému to najlepšie. Kúpele Turčianske Teplice ponúkajú:
liečebné pobyty  rehabilitačno-liečebné pobyty, rehabilitačno-dovolenkové, rekondičné pobyty pre vybraný okruh zamestnancov na regeneráciu síl pod odborným dohľadom lekára a zdravotného personálu
rozmanité programové pobyty na podporu harmónie tela i ducha.

« Späť
Košicemax. 2°Cmin. -2°C
Bratislavamax. 4°Cmin. 0°C
Žilinamax. 2°Cmin. -2°C
Banská Bystricamax. 1°Cmin. -2°C