Horský hotel Hájnice ****

Horský hotel Hájnice **** ponúka vysoký štandard ubytovania, stravovania a relaxu, zameraný na rodinné rekreácie, konferencie, školenia, welness ozdravovacie programy. K dispozícii je dvadsaťštyri dvojposteľových izieb s možnosťou prísteľky. Vybavenie izieb zodpovedá najvyšším štandardom a dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Hotel je vybavený informačným systémom a vstup do izieb a spoločenských priestorov je za pomoci digitálnych kariet. V priestoroch hotela je k dispozícii neobmedzený prístup na Internet. Horský hotel Hájnice **** sa nachádza 15 km od Žiliny, v lone prekrásnej prírody je idálne prostredie na zimné športy alebo letnú dovolenku pre celú rodinku. Hovoríme o rekreačnom stredisku Vadičov.

Rekreačné stredisko Vadičov sa nachádza v turisticky atraktívnej oblasti Kysúc. Táto oblasť poskytuje široké možnosti rekreácie, turistiky a športu. Rekreačné stredisko Vadičov ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, gastronómie, oddychu a športu. Štýlové zariadenie hotela, široká ponuka služieb, možnosť aktívneho odpočinku v interiéri ako aj v exteriéri hotela, určite zaujme a uspokojí aj náročného návštevníka tejto zaujímavej časti Slovenska.

Ubytovanie

Horský hotel Hájnice ponúka vám dvadsaťštyri dvojposteľových izieb s možnosťou prísteľky. Vybavenie izieb zodpovedá najvyšším štandardom a dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Hotel je vybavený informačným systémom a vstup do izieb a spoločenských priestorov je za pomoci digitálnych kariet. V priestoroch hotela je k dispozícii neobmedzený prístup na Internet.
Bungalovy Hájnice súčasťou areálu je aj 20 drevených bungalovov, ktoré dotvárajú krásnu horskú atmosféru. Spájajú v sebe prírodné materiály a luxusné vymoženosti modernej doby. Svojim návštevníkom dokážu poskytnúť skutočný komfort, pohodu a ponúkajú príležitosť stráviť romantický čas v panenskej prírode. Bungalovy majú taktiež svoje vlastné miesta na parkovanie.


Gastronómia

Restaurant Hájnica - Moderne a štýlovo zariadená reštaurácia s barom a terasou, ktorá vám okrem chutných jedál a nápojov ponúka aj príjemnú a decentnú atmosféru.
Piano Bar - Hneď pri vstupe do hotela na vás čaká príjemné posedenie v Piano bare, kde vám radi ponúkneme delikátne dezerty a lahodnú kávu.
Reštaurácia - kaviareň POHODA - Dobré jedlo a osviežujúce nápoje si môžete vychutnať aj na čerstvom vzduchu. Túto možnosť prináša Reštaurácia Pohoda s priestrannou terasou, ktorá svoje služby ponúka rovnako hotelovým hosťom. Otvorené od 10:00 do 22:00.
Salón Zimná záhrada - Oddýchnuť si môžete aj v Zimnej záhrade a to nielen pri káve alebo čaji, ale aj pri zábavných spoločenských hrách.
Šport Bar - Energiu spotrebovanú pri športových aktivitách treba neustále dopĺňať. Pohodlné posedenie, široký sortiment nápojov a malého občerstvenia ponúka Šport Bar priamo pri športoviskách v areáli hotela.


Wellness

Vnútorný bazén (14x8 m) vám ponúkne príjemné osvieženie a svojimi modernými technológiami, ktoré zabezpečujú maximálnu čistotu vody, určite vyhovie aj najnáročnejším hosťom. Relaxovať môžete následne vo vírivke alebo v ležadlách, nachádzajúcich sa hneď pri bazéne.
Fínska sauna
Parná sauna
Infra kabínka


Atrakcie
K areálu patria aj prenosné športové zariadenia pre kolektívne športy (basketbal, volejbal) stredisko tak ponúka možnosť na organizovanie ifremných hier, pri ktorých vám radi pomôžu aj naši školení animátori.
Detský zábavný park - TINI
Viac ako 20 atrakcií na ploche 40×70m, výborný pre tvorivú zábavu a odpočinok, trampolína a hrad dotvára jedinečnú atmosféru pre deti i dospelých od 1 do 99 rokov.
Zima - lyžovanie
K dispozícii sú dva vleky pre menej náročných lyžiarov a deti, tubingová dráha, na ktorej zažijete kopec zábavy, môžete si vychutnať romantickú idylku pri nočnom lyžovaní, alebo spoznávať okolie na permanentne udržiavaných tratiach pre bežecké lyžovanie.
Pár metrov od svahu na vás čaká príjemné občerstvenie a priamo v areáli sme pre vás vyhradili parkovisko s kapacitou 200 miest.
Pre náročnejších lyžiarov vieme zabezpečiť odvoz do okolitých lyžiarskych stredísk a poskytnúť informácie o tamojších zjazdovkách.
Okolité zjazdovky:
Veľká Rača - Oščadnica
Vrátna - Chleb

Kongresové centrum
Kongresové centrum s kapacitou 50 osôb poskytuje vhodné priestorové aj technické zabezpečenie a je vytvorené tak, aby vyhovovalo najnovším požiadavkám a štandardom.
Technické vybavenie: ozvučenie, mikrofón , premietacie plátno, internet, projektor, počitač, LCD TV, Video DVD prehrávač, magnetické tabule

 


Kontaktné údaje:

Tel: +421 41 420 77 00
Fax: 
rsvadicov@rsvadicov.sk
http://www.rsvadicov.sk/ubytovanie.php
 

Adresa:

Horný Vadičov 454
Horný Vadičov

Zaradenie

Kúpele a wellness


GPS súradnice

49.26577 18.880737« Späť
Košicemax. 2°Cmin. -2°C
Bratislavamax. 4°Cmin. 0°C
Žilinamax. 2°Cmin. -2°C
Banská Bystricamax. 1°Cmin. -2°C